Gdzie szukać informacji?
Zostało już tylko ok. 50. wolnych miejsc dla Polaków chcących uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie w 2019 roku.
Ks. Emil Parafiniuk, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM zachęca, by na spotkanie do Panamy wyjechać w grupie. „Na stronie panama2019.pl uruchomiliśmy zakładkę o nazwie ‘bank wolnych miejsc’, gdzie każdy kto szuka wolnego miejsca może się zgłosić. My odradzamy wyjazd bez grupy dlatego, że Światowe Dni Młodzieży to jest wydarzenie wspólnotowe, a nie indywidualna turystyka, dlatego bardzo serdecznie zachęcamy, żeby szukać miejsc i razem z grupą wyruszyć na to wydarzenie” - powiedział ks. Parafiniuk.
W Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, które rozpoczną się 22 stycznia 2019 r., weźmie udział ok. 3,5 tys. młodych Polaków.
"W ciągu dnia przeplatał modlitwę z odpoczynkiem, a dziś rano przyjął Komunię świętą."
Nie ma nowej infekcji, a nagromadzenie wydzielony jest konsekwencją zapalenia płuc.
Dzień wcześniej papież miał dwa epizody ostrej niewydolności oddechowej.
Papież Franciszek wybrał temat 111. Światowego Dnia Migranta i Uchodźcy.