Asia Bibi: Wierzę, że Jezus mnie ocali

"Kiedy Chrystus zmartwychwstanie, przeznaczy mi nową drogę sprawiedliwości, zabierze mnie do królestwa, w którym nie ma dyskryminacji i niesprawiedliwości" – napisała tuż przed świętami Asia Bibi, pakistańska chrześcijanka skazana na śmierć za rzekomą obrazę Mahometa.

W więzieniu spędziła już niemal 5 lat. Sędziowie w obawie przed odwetem islamistów nie chcą rozpatrzyć jej apelacji, w nieskończoność odkładając rozprawę. W przesłaniu przekazanym za pośrednictwem swego adwokata Asia Bibi porównuje swój obecny stan do Wielkiego Piątku. Wyznaje jednak zarazem wiarę w moc zmartwychwstania. "Całym moim sercem, ze wszystkich sił i całym mym umysłem wierzę, że i ja zmartwychwstanę. Chrystus mi to obiecał. Już niebawem również dla mnie przyjdzie ocalenie" – napisała pakistańska chrześcijanka.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • uczennica6
  23.04.2014 11:06

  Panie Jezu, proszę ocal dziewczynkę Asię Bibi od śmierci z rąk dorosłych ludzi, którzy w Imię Boga chcą ją zabić. Ona chce żyć w lepszym świecie, w Twoim Królestwie. Panie, bądź dla niej Opatrznością w tym ciężkim życiu.

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie
  święć się imię Twoje;
  przyjdź królestwo Twoje;
  bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi;
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj;
  i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom;
  i nie wódź nas na pokuszenie;
  ale nas zbaw od złego.

  Amen.

 • Maria
  23.04.2014 12:43
  Dziękuję Ci za Twoje Świadectwo Wiary,Niech Pan ukoi twoje serce i otoczy Cię swoją opieką i miłością Amen
 • max
  23.04.2014 21:25
  Polecam tą naukę! http://pl.gloria.tv/?mediafile=4ziNhJfpFZD7sNGI9a5V0
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.