Włosi zagrają mecz specjalnie dla papieża?

Mecz Włochy – Argentyna w hołdzie dla Franciszka proponuje znany z pobożności trener Włochów, Cesare Prandelli

„Wiem, że Ojciec Święty lubi piłkę nożną. Byłoby wspaniale zostać przyjętym na audiencji, a potem wspólnie udać się na mecz” – powiedział trener. Włoska Federacja Piłkarska wysłała już oficjalne zaproszenie. Do spotkania dojdzie prawdopodobnie w sierpniu.

Pochodzący z Argentyny papież jest fanem futbolu, kibicuje drużynie San Lorenzo z Buenos Aires. Jest nawet honorowym jego członkiem klubu, a jego legitymacja członkowska ma numer 88235. „Nowy papież jest wielkim sympatykiem San Lorenzo” - ogłosił klub na swej stronie internetowej tuż po decyzji konklawe.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja