Komentarze 5
 • Ja
  13.03.2018 10:05
  Jego Ekscelencja Ksiądz biskup Andrzej chyba żartuje...
 • SF
  13.03.2018 13:27
  Jego Ekscelencja chyba inne dokumenty i wypowiedzi Franciszka czytał niż ja. Bo innego wytłumaczenia wypowiedzi Bp Andrzeja Czaja nie znajduję. Może dlatego, że moim zdaniem Bóg dał nam 10 przykazań, a nie rekomendacji do rozeznawania.
 • M.R.
  14.03.2018 02:04
  O tempora! O mores! Dokąd ty zmierzasz, Kościele Jana Pawła II i Stefana kard. Wyszyńskiego? Przeraża mnie Kościół nad Wisłą..., każdy pobyt w kraju coraz bardziej mnie przeraża...
 • wojtek303
  14.03.2018 15:04
  Dziękuję bp Czaja za mądre słowa i inspirację do działania.
 • teresa
  23.05.2018 00:37
  Przeraża mnie Papież Franciszek , a teraz tez Biskup Czaja. Gdzie ja jestem? Gdzie jest mój ukochany Kościół, Kosciół sw. Maksykiliana, św. tereski, sw. Jana chrzciciela, Jana Pawła II, mojej mamy i babci? Na szczęscie tez istnieje wciąz - Kościół mojej kochanej krakowskiej normalnej parafii? Jak długo? Co bedzie z Kosciołem - rozwodnicy tak samo dobrzy jak wierni małżonkowie, homoseksualisci tak samo dobrzy jak ludzie cnotliwi , Komunia sw. przyjmowana przez byle kogo bo chce, i te ciągłe krytyki dobrych zwykłych księży przez Papieza, który nawet nie mówi "Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus", Papieża który tak krytykuje naszych biskupów, ze żadnego nie czyni kardynałem tylko swego rzymskiego współpracownika, żeby upokorzyć naszych dobrych biskupów? Nie rozumiem co sie dzieje od 5 lat, jestem tym zmęczona, nie wiem jak mam wychowywać dzieci, czuje sie nieszcześliwa z tym Papieżem. Modlę sie za Papieża co wieczór, ale przerazona. Czy ten pontyfikat to jakaś kara od Pana Boga za to że Benedykt XVI niesłusznie porzucił swoje brzemię papiestwa? Kto mi odpowie? Na pewno nie Papież, on odpowiada tylko światowcom i niewierzącym, gardzi takimi jak ja.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.