Komentarze 3
 • teofanes
  26.11.2019 16:03
  Ciekawe w jaki sposób Franciszek namówi USA, Rosję, Chiny, Pakistan, Indie, Iran i parę innych krajów do pozbycia się nagromadzonej broni i do wspólnego zapalenia "fajki pokoju". Jak on to zrobi? Faktycznie, jest to tak fascynująca propozycja, że nic innego pozostaje jak śledzić reakcje na tę propozycję w wyżej wymienionych krajach.
 • robak
  26.11.2019 19:27
  używać ewangelii bo tam jest wszystki - pokoju na świecie nigdy nie bylo i nie będzie - my nie z tego świata jesteśmy i nie di niego należymy - jednak logika nakazuje coby każdy naród posiadał swoje granice i coby ich bronić to trzeba mieć wojsko / pewnikiem kijami by sie nie można obronić prze3d napastnikiem mającym rakiety . postęp powoduyje że i rodzaje broni się zmieniaja . proste jak budowa cepa .( nie zabijaj ) - ale zabić trze3ba coby bronić siebie i rodziny . i swoich braci w wierze . Jdezus Chrystus mówił o królestwie niebieskim który polega na duchowości a nie materialistycznym widzeniu świata . pozdrawiam
 • PTRqwerty
  26.11.2019 20:40
  Czyli otwórzmy granice ?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg