Komentarze 5
 • Marcin
  20.02.2019 12:34
  I tu Papież ma rację!
 • Radek
  20.02.2019 13:44
  dlaczego większość gazet nagłaśnia skandale, szuka błędów u innych, my też krytykujemy innych, dajemy mądre rady księżom, politykom; - bo tak jest wygodniej -stać z boku albo nie musimy przyznać się do własnych błędów. Przecież nie popełnia błędów ten..kto nic nie robi. Nawet Panu Jezusowi nie udało się wyleczyć wszystkich chorych, wszystkich nawrócić w Izraelu. rekrutacja Judasza też się "nie udała" a św. Piotr się go zaparł. Uważam, że wieczne krytykanctwo i "polskie"narzekanie zabiera radość z życia. Pozdrawiam wszystkich!
 • art
  20.02.2019 14:02
  … wydaje sie mie, że …te słowa Ojca Świętego Franciszka:

  „"Czyj jest urząd oskarżyciela? Ten, kogo Biblia nazywa wielkim oskarżycielem, to kto? To diabeł" - mówił papież. "A ci, którym życie mija na oskarżaniu, nie są jego dziećmi, bo diabeł ich nie ma, ale jego przyjaciółmi, kuzynami, krewnymi" - dodał Franciszek.”

  W żadnym, ale to…hi,hi,hi… w żadnym wypadku nie tyczą naszych formowych trolli cięgiem pode nickami różnemi piszącemi tu! Ale to w żadnym!!!

  Ździwionym spieszę uzasadnić: Nasze formowe trolle nie „oskarżają’ wszak. Prawda formowe trolle że Wy nie oskarżacie ?

  No! Sami widzicie iż nie oskarżają!

  Oni się „TROSZCZĄ” . O „czystość” KK zabiegają! O „czystość” do ostatniego kapłana!!!

  I jeszcze żeby taki miłosierny ten Kosciół był chco te trolle! Postempowy! By przepraszał za zbrodnie co to kiedyś robił w czasie krucjat! Tenczowy pienknie i lewacki! Jak wielka orkiestra! By muzułmanów przyjmował które nas ubogaco! I inne mniejszości wiadome żeby przyjmował na nasz , Polaków, koszt. Jak Krzyżaków kiedyś.
 • wierna
  20.02.2019 23:19
  A dlaczego w Gościu ZERO informacji o dzisiejszym wydarzeniu po audiencji generalnej u papieża Franciszka?:
  Na zdjęciach udostępnionych portalowi Gazeta.pl widać, jak Joanna Scheuring-Wielgus
  rozmawia z Franciszkiem twarzą w twarz. Papież ściska jej rękę, pocałował też w rękę Marka Lisińskiego, prezesa fundacji Nie lękajcie się, która staje w obronie molestowanych przez księży. Lisiński sam był ofiarą księdza pedofila.
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24474525,joanna-scheuring-wielgus-dotarla-do-papieza-franciszka-dala.html
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg