Komentarze 4
 • Waleria
  04.02.2019 16:19
  DZIĘKUJĘ Bogu, że dożyłam tego czasu. Nie krucjaty, ale braterska miłość zdoła zmienić świat.
 • Marek z UK
  06.02.2019 14:03
  Bez gruntownej zmiany islamskiej doktryny to wszystko pic na wodę i fotomontaż. Muzułmańska przyjaźń z papieżem warta tyle co hasła Związku Radzieckiego o tym jak to on kocha pokój na świecie. Pax Romana, Pax Sovieticus, a teraz Pax Muslimi. Jedno mogą sobie gadać a plany mają zupełnie inne. Islam jest na takim etapie jak chrześcijaństwo tysiąc lat temu - Deus Vult i krucjata, przyjaźń? to taki czas na dozbrojenie się i zaciąg nowej armii a w ogóle to łamanie umów i listów żelaznych zawartych z niewiernymi jest raczej zasługą i biletem do nieba za chytrość niż grzechem. 1000 lat temu było to w chrześcijaństwie teraz jest w islamie. Te rozmowy i przyjaźnie nie mają sensu dokąd w islamie na pierwszym miejscu będzie prawo religijne.
 • Jarek
  07.02.2019 05:53
  Now rozumiem dlaczego Papiez w ogóle pojechal nie rozumiem dlaczego papiez pojechal mdo kraju ktory wspiera Państwo islamskie które zabija zakonnice i ksiezy
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.