Komentarze 2
 • Ptaqu
  24.10.2018 18:04
  wreszcie papież, który mówi otwarcie: np. weekendowe kursy małżeńskie nie są żadnym przygotowaniem do małżeństwa. To farsa. Mówi również wprost, że winni są za to biskupi, proboszczowie, kapłani - jednym słowem - Kościół. Najwyższy czas wrócić do pierwocin i kurs małżeński musi trwać minimum pół roku, a najlepiej rok. Oby tak się stało jak najszybciej, z pomocą Maryi....
 • metoo
  05.11.2018 14:05
  tak jest. to jest farsa. Za tę farsę odpowiadają dwie strony: księża i narzeczeni. Narzeczeni - bo twierdzą, że nie mają czasu uczestniczyć w dłuższym przygotowaniu. Księza - bo z wielką ochotą idą na taką propozycję. Przy okazji jeszcze pobierają opłatę.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg