Komentarze 5
 • nick
  12.02.2018 13:34
  Katolicy ćwiczą się w cierpliwości oczekując na wyjaśnienia Franciszka w sprawie AL.
 • tomak
  12.02.2018 13:53
  Obowiązkiem papieża, zwłaszcza gdy tak często spotyka się z muzułmanami, upominać się głośno i odważnie o prawa prześladowanych chrześcijan w krajach muzułmańskim. Tego niestety Franciszek nie czyni. Jan Paweł II wielokrotnie protestował gdy gdzieś na świecie były łamane prawa do swobodnego wyznawania religii. Nie mówił, że ci ludzie mają być cierpliwi i jedynie w pokorze znosić swoje udręczenie a nawet śmierć.
  • nicki
   12.02.2018 15:06
   Jan Paweł II całował Koran i urządzał spotkania ekumeniczne - bez wezwania muzułmanów i innych pogan do nawrócenia.
   • nicki
    12.02.2018 15:38
    Wyjaśniam, że chodziło mi że Jan Paweł II nie wzywał do nawrócenia podczas spotkań ekumenicznych w Asyżu. Może przy innych okazjach wzywał, ale nie mam takiej wiedzy. Jeśli ktoś wie, to proszę o informację.
 • tomak
  12.02.2018 19:23
  Tu nie chodzi o nawracanie na katolicyzm, lecz o to, by w żadnym kraju na świecie nie była gwałcona swoboda wyznawania religii. To jedno z podstawowych praw człowieka. Muzułmanie go z definicji nie przestrzegają, także reżimy komunistyczne, dlatego trzeba im o tym przypominać.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.