Komentarze 6
 • cyrkowiec
  21.11.2017 14:20
  No, w końcu coś sensownego.
 • Albert
  21.11.2017 15:45
  Niestety instytucja KE dziś spełnia to zadanie narzucania pogańskiej "nowoczesnej" kultury bez Boga. Narzuca siłą! Boże broń Kościół przed tym "nowym" barbarzyństwem!
 • DNA
  21.11.2017 17:30
  A jak rozumieć zdanie: "W tym kontekście wskazał na zło liberalizacji aborcji." To znaczy, że aborcja jest dobra, tylko jej liberalizowanie jest złe... ? Tak jest sens tego zdania. Szkoda tylko, że Papież nie wskazał w tym kontekście UE... jako kolonizacji kulturowej i ideologicznej. My Polacy ustami J. K już dawno wspominaliśmy o kondominiach niemieckich... W innych razach papież jest bardziej konkretny. Czyżby bał się riposty?
 • Shan
  21.11.2017 18:05
  Podpisuję się pod uwagą powyżej, że "wreszcie coś sensownego". Obecny Papież w końcu zabrał głos w sprawie kluczowej. Jedyne co mnie niepokoi w powyżej homilii to ponowne nawiązywanie do męczeństwa.
 • sp
  21.11.2017 19:36
  "Kolonizacja ideologiczna to bluźnierstwo przeciw Bogu" - racja. To właśnie mamy w Europie. Ale dorzucają nam 'gratis' i następne zagrożenie: "gdy przychodzi nowa kultura, która chce zniszczyć wszystko, co zastała: tradycję, historię czy religię".
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.