Komentarze 3
 • DNA
  10.11.2017 13:20
  To ja odbiję pałeczkę...można powiedzieć, że papież skorumpował niektóre episkopaty swoją adhortacją " Amoris leatitia" i teraz jest problem... bo pozwala na heretycką interpretację dokumentu.
 • mee...
  10.11.2017 14:09
  W zwiasku z ta mafijna korupcja ( Skad tylko papiez wie, ze w mafi tej nie ma ludzi kosciola...tak jak sa chodzby w raporcie WSI ) nalezalo by wziasc klamke i pojsc na bak...a jak nie zostaniesz zlapany przez mafie milicyjna, ktora nie bedzie w stanie mafii sedziowskiej przekazac ciebie, to bedziesz przebieglym chrzescijaninem - kto pamieta przebieglosc banku watykanskiego? Jeden jest tylko sprawiedliwy, ktoremu dana jest moc sadu...bo to co za Lukszem sugeruje papiez, to jest usprawiedliwienie grzechu - nie lekajcie sie wiec, bo jezeli Chrystus jest z toba nie musisz byc przebieglym. Przebieglosc pomylono tu z naturalnym Prawem czlowieka do obrony.
 • mee...
  10.11.2017 15:02
  Chrystus wyraznie ostrzega przed falszywymi prorokami...ktorych znadziecie w kosciolach ale znajdziecie tez w niektorych Pismach...a przyjda takie czasy ze wzgledu na wzrost poznania, ze falszywi prorocy beda czynic cuda, beda uzdrawiac i wskrzeszac z martwy...dlatego jedyne co mozna uczynic, to bez posrednikow pojsc droga za Chrystusem, ktory jest jedynym Posrednikiem i Zyciem.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.