Komentarze 3
 • CSOG
  07.02.2019 14:00
  Coraz bardziej podoba mi się ten Nasz obecny Papież. Nawracanie trzeba zaczynać zawsze od początku. Najlepiej od dołu. Najlepiej od skał na których ten nasz Kościół ma stać. Ale o faryzeuszach, saduceuszach i uczonych w piśmie nasz Pan Jezus też nie zapominał. Ich również pouczał i zachęcał do nawrócenia. I ostrzegał, że nawet odrobina starego kwasu całe ciasto zakwasza.
 • Dimitr
  07.02.2019 14:42
  1 Tm 3,1: "Nauka ta zasługuje na wiarę. Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania".
 • pan
  07.02.2019 17:01
  Jak w takim razie nazwać sytuację, w której w małej parafii NIC SIĘ NIE DZIEJE! mimo, iż jest gospodarza. Zero spotkań z radą parafialną (nawet nie było spotkania opłatkowego!!!!), zbiórka ministrantów raz na kilka miesięcy, zero spotkań z chorymi i starymi ludźmi (w myśl zasady, że nie ma potrzeby i każdy ma kogoś bliskiego... ), zero transparentności ekonomicznej... no ale najgorszy jest ten dystans do społeczności lokalnej i brak inicjatyw spajających ludzi chorych i starych! Dlaczego Archidiecezja tak mało troszczy się o to wszystko. Te wizytacje raz na kilka lat to zbyt mało!!!! Czy ludzie ze wsi muszą jeździć do miasta aby mieć możliwość dotknąć żywego kościoła?????
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.