Oświadczył się na ŚDM!

lk /maskacjusz TV

publikacja 22.07.2016 12:49

Świadkami niezwykłego wydarzenia byli uczestnicy ŚDM, którzy zwiedzali Żelazową Wolę.

Oświadczył się na ŚDM! yt Daniel Best i Julia Danhauer

Młodzi pielgrzymi z Kentucky, Julia Danhauer i Daniel Best, wybrali się na tegoroczne Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. 21 lipca para wybrała się do miejsca urodzenia Fryderyka Chopina. Miejsce okazało się tak urokliwe, że sama dziewczyna podkreśliła, że "idealnie nadawałoby się do oświadczyn". Chłopak miał te same odczucia i szybko wziął sprawy w swoje ręce. Ku zaskoczeniu Julii i innych pielgrzymów, padł przed nią na kolana i poprosił o rękę. Dziewczyna przyjęła jego oświadczyny.

Młodzi narzeczeni na pewno zapamiętają nie tylko to szczególne miejsce, ale i muzykę naszego wielkiego rodaka. Co ciekawe, po powrocie z Żelazowej Woli para wzięła udział w koncercie muzyki Chopina. Jeden utwór został specjalnie zadedykowany dla nich. 

Daniel podkreślał, że oświadczyny w Polsce podczas trwających Światowych Dni Młodzieży były jego marzeniem od dawna, a decyzję, co do miejsca, podjął pod wpływem chwili. Pokreślił, że bardzo podoba mu się Polska i muzyka Chopina, z którą pragnie głębiej się zapoznać po powrocie do USA.

Maskacjusz Narzeczeni ŚDM