Nie żyje Anna Przybylska

Aktorka miała 36 lat. W ostatnich miesiącach życia wróciła do Boga.

Znana m. in. z roli Marylki Baki w "Złotopolskich" oraz doktor Kariny z "Daleko od noszy" aktorka zmagała się z rakiem trzustki. W sierpniu 2013 r. przeszła operację usunięcia guza.

Zmarła 5 października 2014 roku. O jej śmierci poinformowała na stronie internetowej aktorki jej menedżer.

Anna Przybylska była matką trójki dzieci. W jednym z ostatnich wywiadów (w lutym 2014 r.) mówiła, że w czasie choroby powróciła do Boga i wyspowiadała się pierwszy raz od 13 lat.

«« | « | 1 | » | »»
 • abar
  06.10.2014 23:05
  Jak dla mnie Pan Bóg objawił Swoją dobroć w tym,że Pani Ania odeszła w niedzielę, w którą chodziła z Panem Bogiem na kawę i podobno około godziny 15-ej, a wczoraj było wspomnienie św. Siostry Faustyny.
 • Yanosh
  07.10.2014 00:24
  Do Mary:
  wiemy, że Pan Bóg okazuje swoje miłosierdzie, ale trzeba jasno powiedzieć, że ludzie szukają przykładu i autorytetu. Dziś polscy celebryci z mediów przeważnie laickich są lansowani jako wzór do naśladowania. Jean Paul Sartre był bożyszczem filozoficznym i duchowym młodzieży francuskiej, która zrobiła rewolucję "wszystko mi wolno" 1968 r., a na koniec stwierdził z sarkazmem wobec tych, których był mentorem: "głupi ten, kto wierzył i zachwycał się moją rzekomo filozofią".
 • Asia
  07.10.2014 09:46

  Dla mnie piękny był ten jej wywiad z lutego, że chodzi na kawę z Panem Bogiem, spodobał mi się wtedy bardzo.

  MYślę również, że przez chorobę na ziemi też można odpokutować swoje grzechy, zwłaszcza gdy cierpienie tak wielkie.

  Bóg daje każdemu czas, Ania dobrze go wykorzystała w czasie choroby, myślę że najlepiej jak się dało.

  Ja wierzę, że ona osiągnie zbawienie.

  Wielki żal przede wszystkim jej dzieci i rodziny, oni potrzebują dużo modlitwy i sił a Ania potrzebuje modlitwy za swoją duszę.

  A co doniektórych forumowiczów - o zmarłych mówi się dobrze albo WCALE, milczenie jest złotem. A grzeszny jest każdy bez wyjątku.

 • kamila1985
  14.12.2014 13:36
  Wieczny odpoczynek racz dac jej Panie...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.